BETON TOZUMAZLIK

Home HİZMETLERİMİZ BETON TOZUMAZLIK

Beton içindeki kalsiyum ( kireç taşı ) nedeniyle tozuma yapan bir malzemedir. Bunun önüne geçmek için ya üzerini bir şey ile kaplamak gerekir ya da lityum içerikli sıvı yüzey sertleştiriciler kullanmak gerekir. Kaplama yöntemi zaman içinde kalktığından sağlıklı bir yöntem değildir. Bu sebepten son yıllarda hard denilen lityum içerikli sıvı yüzey sertleştiriciler kullanılır. Lityum metali kalsiyum ile kimyasal tepkimeye girerek tozuma yapan kireci ortadan kaldırır. Ortada kireç kalmayınca da tozuma doğal olarak oluşmaz.

Ayrıca beton içinde lityum genleşerek daha yoğun ve sert bir tabaka oluşturur. Böylece tozumayan ve öncekine göre çok daha sağlam bir zemin elde edilir.

Bize  0534 881 00 55 nolu telefondan arayabilir yada info@bulutbetonparlatma.com adresine mail atabilirsiniz.

İLETİŞİM

Uygulamalardan bazı resimler

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời tranggiày thể thao nữ hcm