8 Yılı aşan deneyim ve tecrübe
Beton Parlatma

Zeminler de mermer, kalebodur, karo taşlar, seramik ve epoksi gibi ürünlere istinaden zemine uygulanan betonu parlatma en son teknolojik sistemdir. Diğer zemin uygulama ürünlerine göre daha ucuz, uygulaması kolay, sağlıklı ve kaliteli bir uygulamadır.

Beton zeminler elmas uç, beton silim makineleriyle aşındırılılarak zemin düzleştirilip, kimyasallar yardımıyla parlaklık ve renk verilmektedir. Bu kimyasallar su bazlı olup, sağlığa ve doğaya zararı yoktur.

Otopark ve fabrikalar da forklift, kamyon gibi ağır araçların dolaştığı zeminlerde en ucuz ve uzun ömürlü zemin seçeneğidir.

Ürün ev zeminlerinde dahi, yoğun ayak trafiğinin olduğu tüm alanlarda hiçbir kaplama maddesine ihtiyaç duyulmadan tercih edilmektedir.

Yapılan beton parlatma işlemi yanma ve aşınmalara karşı tamamen dirençlidir.

BETON PARLATMA AŞAMALARI

1. Aşama: Elmas uçlu makinelerle kazıma yapılarak beton üzerinde yer alan tortular, boyalar, epoksi gibi kimyasal uygulamalar, derin çukurlar doldurularak oluşan pürüzler ve bozuk zeminlerde yapılan tüm tamiratlardan sonra yüzey pürüzsüz ve tertemiz olur. Pürüzsüz düz zemin haline gelen alan 2. aşama için hazır olur.

2. Aşama: Önceden kalın elmas uclarla silinen zemin daha ince elmas uclarla, bir önceki aşamada kalın elmas ucların bıraktığı izler, ince elmas uclarıyla yok edilir ve pürüzsüz, mat görünümlü bir zemin elde edilir.

3. Aşama: Beton yüzeyi sertleştirmek için lityum bazlı kimyasallar uygulanarak, betonun tozumasını engelleyerek, yüzeyin sertleşmesini sağlar.

* Beton Lityum Silikat kimyasallarla daha sert, dayanıklı, suya ve aşınmaya dirençli hale gelir. Lityum silikat betonun aşınarak tozumasını engeller ve betonun ömrünü uzatır.

* Parlak lityum uygulamada oluşan yüzey, ışığı yansıtmasıyla aydınlık bir ortam sağlar ve enerji tasarrufu elde edilir.

* Parlatılan zemin 10-15 sene dayanıklıdır. Temizlik yaparken viledayla silmek yeterlidir. Kolay leke tutmaz, toz yapmaz,
kaydırmaz.

* Antibakteriyel özelliğiyle hijyeniktir.

* Onarımı ve bakımı kolay ve ucuzdur.

* Tüm renk seçenekleriyle, mimarı tasarımda kurumsal logo uygulamalarına en uygun üründür.

* Tozumazlık, Mat, Yarı parlak, Tam parlak seçenekleriyle, alternatif tasarım olanakları sağlar.

Beton Parlatma Aşamaları

BETON PARLATMA UYGULAMALARI

BETON PARLATMA KATALOĞU

Beton Parlatma, Silim, Tozuma ve Tüm İhtiyaçlarınız İçin Teklif Alın

TEKLİF ALIN
Call Now ButtonHemen Arayın